top of page

Powerkveld i Oslo!

tir. 25. juni

|

Quality Hotel Entry

Ikke gå glipp av denne ene helt unike muligheten til en "next level" Powerkveld!

Registreringen er lukket
Se andre arrangementer
Powerkveld i Oslo!
Powerkveld i Oslo!

Tid og sted

25. juni 2024, 18:00 – 20:30

Quality Hotel Entry, Lienga 11, 1414 Trollåsen, Norge

Om arrangementet

Gå ikke glipp av denne ene unike muligheten når våre salgsdirektører Frederik Henriksen fra Norge, Gisela Schulze-Gerlemann fra Tyskland og SCO Sven Palla kommer for å gi dere en trolig spennende kveld med masse inspirasjon, læring og ikke minst morro! 

De skal blant annet snakke om: 

  • Nyhetene fra World Management Congress 2024
  • Sommer sponsorkonkurransen 
  • Hvordan skape suksess
  • Hvordan bygge ditt team
  • Hvorfor bli Manager og hvordan 

Bli med oss for en inspirerende og lærerik kveld fylt med praktisk kunnskap og nyttige verktøy! På Powerkveld vil du lære essensielle presentasjonsteknikker som vil styrke din evne til å formidle budskapet ditt på en effektiv og engasjerende måte.

Dette er en unik mulighet til å utvikle dine ferdigheter og øke din profesjonelle kompetanse. Ta med deg hele teamet og bli med på en dag med fellesskap, læring og vekst. Sammen skal vi utforske nye muligheter og inspirere hverandre til å nå våre mål.

Påmelding er nå åpen! Sikre din plass ved å registrere deg i dag. Gled deg til en kveld fylt med innsikt, nettverksbygging og moro! Det vil selvfølgelig også være gode tilbud til dem som deltar! 

Vi gleder oss til å se deg på Powerkveld tirsdag 25.06! 

Billetter

  • Billett

    0,00 kr

    Salget ble avsluttet

Dele dette arrangementet

  • facebook
  • linkedin
  • instagram

FitLineFacts © 2022

bottom of page